EZGİ PİLATES

Urla’da Personal Training, Reformer, Trx, Outdoor Training, Couple Training, Mat Work, Bosu, Foam Roller, Hamilelik Dönemi ve Sonrası Pilates

Daha sağlıklı ve daha esnek bir vücuda kavuşmak hayal değil...

Gelin hep birlikte Urla’da Pilates yapalım...

 


Zeytin ağaçları ile çevrili Ezgi Pilates’de temiz hava eşliğinde, hijyenik koşullarda, sıcacık bir atmosferde kaliteli bir derse ne dersiniz? Gelenlerin kendisini evinde hissettiği ve bir fincan kahveyle yeni doslukların kurulduğu bu ortama sizleri de bekliyoruz.


Farkımız postür analizi yapılıp kişisel program belirlenerek kaliteli biz hizmet sunmamız. Stüdyomuzun bahçesinden de faydalanarak yeni geliştirdiğimiz outdoor training programlarımız da sizlere sunduğumuz ayrıcalıklardan.


Birebir ders almak isteyenlere ihtiyaçları doğrultusunda reformer, trx ve outdoor training derslerinden oluşan özel bir program çıkarıp hızla sonuç almalarını sağlıyoruz.


5 kişilik küçük gruplarda da ders alabilirsiniz. Böylelikle herkes ile ilgilenilerek daha kaliteli bir ders imkanı sunulmaktadır.
Ayrıca eşleriniz ya da oluşturacağını grubunuzla katılabileceğiniz outdoor training programlarımız da var. Outdoor training, bahçemizde kettlebell, halat, merdiven, lastik, bar, halter, sağlık topu, ip, trx ve bir çok ekipman kullanılarak yapılan çok eğlenceli bir programdır :)


Unutmayın hiçbir zaman geç değildir, kilonuz ya da kondisyonunuz ne olursa olsun, Ezgi Pilates mutlaka

size de yarar sağlayacaktır.


Reformer, TRX ve Outdoor Training de bu keyifli stüdyonun bir parçasıdır.


Herkesi bu özel deneyimi yaşamaya davet ediyoruz.Ezgi Pilates